M-H Ekibi
beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli 9911

Kaliteli bir hizmet için mutlaka kayıt olun.
M-H Ekibi
beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli 9911

Kaliteli bir hizmet için mutlaka kayıt olun.
M-H Ekibi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
HER SAYFAYA 15 KONU ACAN MODERATÖR. OLUCAKTIR.. MeLiHCaN

beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli

+2
hasan0909
MeLihCaN
6 posters
YazarMesaj
MeLihCaN
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu
MeLihCaN

Grand Puan : 32

Admin - Yönetici
Yönetici Aktif:
beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli 241687221231234657/9223372036854775807beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli Imgleft  (1231234657/9223372036854775807)

beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli Empty
MesajKonu: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 6:13 am

Oyuna 7 lwl Olarak Uysallık Denen Keşiş Plakanın Beyazı İle Başlıyorsunuz.

2-)Kahraman Olarak Başlıyorsunuz.

3-)Size 30 Lwl At Vermiş Olarak Başlıyorsunuz.

4-)Skillerinizi G Yaptıktan Sonra P için Sadece 1 Tane Ruh Tası Okuyup P Yapıyor.

5-)En Öneml...isi Lwl Sınırı Yokkk...kkk 1. Su Anda 120 Lwl

6-)Metinlerden En Az +3 +4 +5 Taşlar Düşüyor.

7-)Metinden Taş Düşürmek İçin Lwl iniz Farketmez 80 Lwl e 5 Lwl Lik Metindende +3 +4 Taş Düşer Hemde 1 Tane Deil 3 4 tane En Az Tabi Kızıldaki Metinlerden Rahat 20 Tane Filan Düşer.

8-)Oyuna Başlarken Size Bir Yüzük Veriyor Ve O Yüzükle HerYere Isınlanabiliyorsunuz.Çöl-Vadi-Buz Zindanı 1 ve 2. Katları.Örümcek Zindanı 1 ve 2. Katları.Kızıl Orman Vs Bayrak Haritalarıda Dahil.

9-)Oyunda + Basmaya İtem İstemiyor.

10-)Ve Oyunda 71 Zırhları Ve Bilmediğiniz Bir Çok Zırh Mevcut Ve Bunlara + Basılıyor..

11-)Ve Ve En Güzeli Yere 2 M Lik Bar Düşüyor..

Sitelere Gecelm

Üyelık : [url=http://www.lsyt2.com/cn/regist.php][url=http://www.lsyt2.com/cn/regist.php]http://www.lsyt2.com/cn/regist.php[/url][/url]

Tr Yama : [url=http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/2ayfg1d3/__syt2_tr_yama_ByTURK.rar.html][url=http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/2ayfg1d3/__syt2_tr_yama_ByTURK.rar.html]http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/2ayfg1d3/__syt2_tr_yama_ByTURK.rar.html[/url][/url] ÇİN EXE :[url=http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/g31kbjl9/lsyt2.rar.html][url=http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/g31kbjl9/lsyt2.rar.html]http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/g31kbjl9/lsyt2.rar.html[/url][/url]
ÇİN EX DEN GİRMEZSENİZ KRALİYET VE BAZI 90 LW İTEMLERİ GÖREMEZSİNİZ KAYIT OLMAKTA ZORLUK CEKENLER ICIN RESMI TAKİP EDİN[img]
Enlarge this imageSayfayı küçültmek Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız
hasan0909
Yeni Üye
Yeni Üye

beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli Empty
MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 5:15 am

sie
buqra™
Forum Yönetici
Forum Yönetici
buqra™

Grand Puan : 26

Admin - Yönetici
Yönetici Aktif:
beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli 24168722900000000/900000000beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli Imgleft  (900000000/900000000)

MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 8:22 am

hasan0909 Banned Oldu!

En son buqra tarafından C.tesi Tem. 10, 2010 8:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://metin2-hilemii.yetkin-forum.com/
crysisi1234
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:05 pm

aga üye olamıyo m yardım
crysisi1234
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:06 pm

aga ya yardıkm etttttttt
crysisi1234
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:06 pm

yardımmmmmmmmm
crysisi1234
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:07 pm

yardım ettt üye lik almıyom
crysisi1234
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:07 pm

yaaaaaaaa hadi lütfen yardım plsss
buqra™
Forum Yönetici
Forum Yönetici
buqra™

Grand Puan : 26

Admin - Yönetici
Yönetici Aktif:
beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli 24168722900000000/900000000beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli Imgleft  (900000000/900000000)

MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:24 pm

Kardes Cok Konusuyorsun Flood Yapıyorsun Yapma!

Bi Bir Uyarı Sen Bizim Degerli ÜyemizSin Normalde ChatBan Olurdu

Yani Anında Banned Anladın mı Sén Uyarı Aldın Yapma Lütfen

-----------------Flood Kesinlikle Yasaktır!------------------
https://metin2-hilemii.yetkin-forum.com/
isan1993
Yeni Üye
Yeni Üye
isan1993

MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 2:02 pm

YAAA LÜTFEN PACK DOSYASI YOK NE BİÇİM LİNKLER YA OFF Sad((
osman555
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli   beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli I_icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 12:31 pm

log veriyir yardım

beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beyaz zırhli daha bilmediniz bi sürü itemli server yapamadinz anlamadinz yer olursa yardim ederim konuya girmeniz yeterli
» Bir tane daha geliyor daha yeni açıldı sıcacık server
» Süper sw daha Tavsiye ederim
» KinqMt2-Yari İnsanLı Celikli Beyaz ZirhLi [TL]J3yJusTiCe FarkiyLa
» 8 Konu / 120 Silahlı Wslik Server / 70-75 Silahlı Wslik 2 Adet Server / Kasmalık 5 Adet Server